Blog

اهمیت تصفیه آب درکاهش خطر بیماری های کلیوی

اهمیت تصفیه آب درکاهش خطر بیماری های کلیوی

KKK

نارسایی کلیه یکی از بیماری های رایج کلیه به شمارمی آید که اغلب خاموش بوده و تنها زمانی که فرد دچار آسیب های جدی و متاسفانه برگشت ناپذیر می شود علایم آن بروز می کند.
این بیماری کاهش شدید عملکرد کلیه هاست بیمارانی که نارسایی کلیه شدید دارند، در خوردن مایعات محدودیت دارند، اما افرادی که در مرحله اول بیماری قرار دارند، محدودیتی ندارند.
درکنار نارسایی بیماری های مختلف دیگری وجود دارد که می تواند عملکرد کلیه را مختل کرده آرامش افراد را برهم بزند. از آنجا که پیشگیری از این بیماری ها علاوه برکاهش درد و رنج از هزینه های هنگفت پیشگیری می کند رعایت برخی نکات ضروری به نظر می رسد.
نوشیدن مقادیر کافی از آب سالم و تصفیه شده می تواند از بیماریهای کلیوی و مجاری ادرار پیشگیری کرده و سلامت فرد را به ارمغان بیاورد.
این روزها که خود مراقبتی در بحث سلامت و پیشگیری از بیماری افراد اهمیت ویژه ای یافته استفاده مناسب و به میزان کافی آب در رسانه ها بارها مطرح می شود.

لزوم استفاده از آب سالم و تصفیه شده

همه به اهمیت استفاده به اندازه و کافی از آب پی برده اند اما حقیقت این است که کمتر به بحث لزوم استفاده از آب سالم و تصفیه شده سخن به میان می آید. این درحالیست که استفاده مداوم از آب های آلوده و با کیفیت پایین می تواند سبب مشکلات فراوانی در انسان شود و مشکلات جبران ناپذیری در بدن ایجاد نماید.

۶  تا ۸ لیوان در روز آب بنوشید

اگر احساس بوی نامطبوع ادرار را دارید، حتما آب زیادی بنوشید. رقیق شدن ادرار با مصرف زیاد آب، بوی غیر طبیعی آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.
ادرار رقیق دارای رنگی طبیعی و معمولا بدون بوی تند و نسبتا روشن می باشد، به همین علت است که به افراد توصیه می شود که در روزهای گرم تابستان بیش از ۸ لیوان آب بنوشند تا علاوه بر تامین آب از دست رفته به شکل عرق، ادرار رقیق تری داشته باشند.
نوشیدن مقدار زیادی آب (۶ تا ۸ لیوان در روز) می تواند باکتری را از دستگاه ادراری شما دور کند و به جلوگیری از عفونت مثانه کمک نماید.
یکی از اندام های حیاتی بدن، کلیه ها می باشند. کلیه ها نقش سم زدایی از بدن را بر عهده دارند و ناخالصی های خون را از طریق ادرار دفع می کنند.
این اندام با بیماری های متفاوتی مواجه می شود که یکی از آنها سنگ کلیه است. عوارض سنگ کلیه عبارت است از درد، خونریزی در ادرار و مسدود شدن لوله های ادراری.
مصرف به اندازه آب سالم و تصفیه شده می تواند از این بیماری پیشگیری کرده و در افراد بیمار دفع سنگ را آسان نماید.
با در نظر گرفتن یک شیوه زندگی درست و همچنین به‌کار بردن رژیم مناسب غذایی، از ابتلا به این بیماری پیشگیری کنید.
استفاده از دستگاه های تصفیه آب در منازل و آپارتمانها، آب سالم و سبک را به شما عرضه می نماید که در مقایسه با بطریهای آب معدنی از نظر اقتصادی، کیفیت و سلامت نیز بسیار ارزشمند است.
استفاده از دستگاه تصفیه آب برای تمام سنین، بیماران کلیوی ، فشار خون و بیماریهای گوارشی توصیه می شود.

اشتراك گذاری نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *