اهمیت تصفیه آب در پوست سالم

اهمیت تصفیه آب در پوست سالم

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

کمک به داشتن پوستی سالم و زیبا و لطیف و از بین رفتن بیماریهای پوستی یکی از مهمترین اثرات تصفیه آب به شمار می آید.

دستگاه های تصفیه آب با حذف کامل آلودگی آب به خصوص میکروب، انگل، ویروس، باکتری، نیترات، کلر، سختی با گچ، نمک و…حذف ترکیبات شیمیایی و سمی و سرطانزا، فلزات سنگین و… سلامت و شادابی پوست را تضمین می کنند.

سلولهای پوست، مثل هر سلول دیگری در بدن دارای مقداری زیادی آب در ترکیبات خود هستند. بدون آب، پوست و سایر اعضای بدن عملکرد خوبی نخواهند داشت.

نوشیدن آب یکی از روش های افزایش سطح سلامت زندگی است. با این حال نوشیدن آب تصفیه شده و سالم نیز به همان اندازه از اهمیت زیادی برخوردار است. آب آشامیدنی باید عاری از هرگونه آلاینده ای باشد. در واقع اگر آب خالص، سالم و گوارا باشد بهتر می تواند سموم بدن شما را دفع کرده و عملکرد اندام های داخلی بدن را بهبود ببخشد.

درغیر این صورت مصرف آب آلوده نه تنها تاثیری بر سلامت فردی نداشته بلکه می تواند زندگی او را با خطر ابتلا به بیماری مواجه کند.

نوشیدن مقدار زیادی آب به شادابی و تمیز شدن پوست کمک می کند.آب برای آبدار شدن سلول ها و دفع مواد سمی و تامین مواد مغذی در پوست، نقش مهمی را ایفا می کند.

کارشناسان معتقدند که آبی که خود حاوی آلودگی و ناخالصی است نمی تواند پوست بدن را به طور کامل از آلودگی ها پاک کند و درواقع هرچقدر آب پاکیزه تر باشد، پوست را پاکیزه تر و شاداب تر خواهد کرد.

دستگاه های تصفیه آب، ناخالصی هایی از قبیل کلر و فلزات سنگین را از آب جدا می کنند. کارشناسان سلامت و بهداشت پوست معتقدند آب سبک و عاری از ناخالصی ها، نه تنها پوست بدن را تمیز تر می کند، بلکه شادابی و طراوت آن را بیشتر می کند. آب سنگین و سخت، پوست را تحریک کرده و باعث زبر و خشن شدن و حتی قرمز و ملتهب شدن آن می شود.

گرایش به استفاده از آب خالص و تصفیه شده جهت مراقبت از پوست، تا آنجا پیش رفته است که کمپانی های معتبر تولید آب آشامیدنی، نظیر ایوان (برند فرانسوی آب بطری) شروع به فروش اسپری های آب خالص کرده است. این کمپانی معتقد است که این اسپری ها قادر هستند پوست را شاداب کرده و جوانی را به صورت و پوست مشتریان بازگردانند.

استفاده از این محصول، به رانندگان، کارمندان ادارات، فروشندگان، ورزشکاران و سایر اقشاری که پوست آنها دچار خشکی و آفتاب سوختگی می شود، توصیه شده است.

درآبی که برای شستشو استفاده می کنید مقدار زیادی کلر وجود دارد. کلرخاصیت دهیدراسیون و تاثیر خشک کنندگی دارد. آبی که مقدار کلر زیادی دارد برای پوست خوب نیست چون چنین آبی پوست را خشک می کند.

مقدار زیادی آب بنوشید. حداقل به اندازه آب مورد نیاز برای هر فرد ــ آب کافی کمک می کند پوست جوان و سالم بماند. به نظر می آید آب موجود در نوشابه های شیرین یا کافئین دار جزء آب مصرفی به حساب نمی آید، آب نوشیده شده بایستی خالص باشد، آب تمیز سلولهای پوست را دوباره جوان می کند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی یکی از ابزارهایی است که به شما کمک می کند از سلامت و خلوص آبی که مصرف می کنید اطمینان حاصل کنید.

Leave a comment

Your email address will not be published.

چهار × 5 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

'Web Designed By | Parse-Design 02165612583'