معرفی شرکت آبنوس پالایش

شرکت فنی و مهندسی آبنوس پالایش به منظور تامین آب سالم و با هدف ارتقاء بهره‌وری صنایع و افزایش سلامت جامه، حفظ و صیانت از محیط زیست در حوزه‌های مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب فعالیت می‌نماید و با بهره‌گیری از تیمی مجرب در زمینه‌های مهندسی فرایند، برق، مکانیک، بهداشت محیط زیست و صنایع کوشش می‌نماید تا پیچیده‌ترین مشکلات موجود  در آب‌های مناطق مختلف کشور را با ارائه تجهیزات مناسب از نظر اقتصادی و فنی حل نماید و ضمن تلفیق دانش فنی و تجربه توانسته است پروژه‌های متعددی را مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی در صنایع مختلف کشور به اجرا در آورد.

شرکت آبنوس پالایش ارائه‌دهنده خط مشی‌های مختلف در تمامی مراحل تصفیه آب می‌باشد و از زمان اولین درخواست تا راه‌اندازی کامل سیستم و در زمان بهره برداری در تمامی مراحل مشاوره، طراحی، تهیه و ارائه پیشنهاد فنی در کنار شما خواهد ماند .این شرکت ماموریت اصلی خود را، ارائه با کیفیت ترین دستگاه‌‌ها همراه با خدمات سریع، گارانتی، پیشتیبانی، تامین قطعات و اخذ نظرات مردمی جهت بهبود برنامه‌های آتی خود قرار داده است.

این شرکت بر آن است تا بستری مطمئن را برای علاقه مندان به خرید سیستم تصفیه آب در ایران دایر نماید و اینک پس از سالها تلاش شبانه روزی مدیران کارآمد شرکت، شبکه گسترده‌ نمایندگان فروش در سراسر کشور در حال معرفی و خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می‌باشند.

تلاش کارشناسان شرکت در کنار تجربیات فراوان پدید آورندگان آن موجب گردید تا پروژه‌های متعددی را در زمینه سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب در صنایع مختلفی از جمله : صنایع غذایی، نساجی، داروئی، کشاورزی، دامی و… از شمال تا جنوب کشور توسط این مجموعه، عملیاتی و تحویل گردد .

  سرمایه‌گذاری در تولید آب آشامیدنی نهبندان( خراسان  جنوبی) و شهرک صنعتی رازی (B.O.O) و تولید آب آشامیدنی مجتمع دنا صنعت یاسوج ، بیمارستان خاتم الانبیاء تهران، برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان از جمله پروژه‌هایی است که توسط این شرکت  راه اندازی شده و مشغول به فعالیت می‌باشد.

آموزش‌های دوره‌ای و خاص پرسنل و نمایندگان خدمات پس از فروش و به روز رسانی دانش و اطلاعات آنان گامی دیگر در جهت کسب رضایتمندی مشتری و ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان شرکت می‌باشد.

کیفیت تولیدات  و خدمات و لحاظ کردن سیستم‌های مدیریت کیفیت در راستای ارتقاء سطح خدمات، رضایت مشتریان و بهبود مستمر سرلوحه کار ماست.