در سال ۱۳۸۲ به پشتوانه دانش و تجربه بنیان گذاران شرکت در زمینه های فنی و اجرائی و تحقیقاتی و توان اجرائی و کارگاهی با نام شرکت کارا صنعت هامون پا به عرصه خدمت به مراکز مختلف علمی تحقیقاتی وتولیدی و صنعتی کشور عزیزمان ایران نهاد و در ابتدای سال ۱۳۸۸ تغییر نام داده  و به نام شرکت آبنوس پالایش تغییر یافت.

این شرکت در زمان فعالیت خود موفق به گردآوری مجموعه ای ارزشمند از انواع خدمات و تا مین انواع ملزومات و تجهیزات با کیفیت بالا و دارای فناوری های نوین بر طبق آخرین دستاوردهای مراکز تولیدی جهان گردیده و در راستای ارتقاء سطح دانش فنی و نیز توان تکنولوژی بسیاری از مراکز علمی معتبر کشور که هر یک از مفاخر این مرز و بوم میباشند نقش بسزائی را ایفا نموده است . این شرکت دارای توانمندی های بسیار بالایی در مرتفع ساختن بخش اعظم کلیه نیازهای صنعت آب در مراکز مختلف علمی ، درمانی ، تحقیقاتی ، تولیدی و صنعتی بوده و تمامی این نیاز ها را توسط مرغوب ترین و کارآ ترین تجهیزات موجود در دنیا به همراه انتقال دانش فنی و پشتیبانی مادام العمر از مصرف کنندگان کالاهای خود تامین میسازد و و تا کنون بیش از ۳۰۰پروژه موفق را فقط با نام آبنوس پالایش در سطح کشور و کشورهای همجوار با موفقیت به انجام رسانیده است ، که خود سند معتبری بر کیفیت محصولات و خدمات این شرکت میباشد.

متخصصین این شرکت هر یک دارای دانش علمی و فنی بالا در رشته کاری خود بوده و با دلسوزی و صداقت از هر گونه تلاش در جهت رفع نیاز های مشتریان خود دریغ نمی ورزند.

خدمات :

پیشنهاد بهترین انتخابها پیش از فروش با در نظر گرفتن بهترین قیمت همراه با مناسب ترین کیفیت

 

فروش تجهیزات انتخابی ، همراه با خدمات نصب ، راه اندازی ، و آموزش رایگان

پشتیبانی سیستمهای فروخته شده از طریق خدمات پس از فروش مادام العمر به صورت تامین قطعات ، سرویس های دوره ای ، ارتقاء و به روز رسانی سیستم ها در فواصل منظم زمانی

عیب یابی و در صورت لزوم تعمیرات سیستمهای خریداری شده از این شرکت و یا شرکتهای غیره