دستگاه خانگی تک مرحله ای

دستگاه خانگی تک مرحله ای

فیلتر های رو میزی و قابل حملAquajoy بدون نیاز به ابزاری مخصوص به راحتی و سریعا بر روی شیر آب موجود قابل نصب هستند. این سیستم اجازه می دهد که آب تصفیه شده و تصفیه نشده تنها با فشردن یک دکمه از یک شیر واحد جاری شوند. استفاده از دانه های کربن فعال در فیلتر ها روشی تایید شده برای به حداقل رساندن مواد آلی محلول در آب است. کربن فعال به خاطر ساختار مولکولی اش می تواند مواد شیمیایی که باعث تغییر طعم، رنگ و بوی آب می شوند را نیز از بین ببرد. همچنین کربن فعال واسطه موثری است جهت از بین بردن کلر ، تری هالو متان ها، کنیتروبنزن ها، رادون ها، علف کشها، حشره کشها ، شوینده ها و شمار دیگری از ترکیبات شیمیایی موجود در آب.

محفظه کم عرض ۱۰ اینچی که از نوعی پرو پیلن با دوام متناسب با مصارف غذایی ساخته شده و دارای مقاومت شیمایی بسیار عالی می باشد، تمام کارتریج های استاندارد فیلترهای ۹ اینچی را در خود جای می دهد که باعث سهولت در دسترسی و کاربرد آسان آن می شود و طیف وسیعی از نیاز های آب آشامیدنی را پوشش می دهد.

مرحله اول : فیلتر دو منظوره رسوبگیر و کربن فعال جهت حذف رسوبات ، مواد معلق ، رفع کدورت آب ، بهبود طعم و مزه آب و حذف کلر ، رنگ و بو از آب

حداکثر آب دهی : ۳ لیتر در دقیقه

Leave a comment

Your email address will not be published.

یازده − نه =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

'Web Designed By | Parse-Design 02165612583'