قیمت و خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی

خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی | فروش دستگاه آب شیرین کن صنعتی

دستگاه آب شیرین کن صنعتی  چیست؟

دستگاه آب شیرین کن صنعتی به یک ستون مهم از منابع آب شیرین جهان تبدیل شده اند. نمک زدایی جایگزینی برای تولید ناکافی آب تمیز و علل طبیعی است که این موضوع را تشدید می کند، مانند خشکسالی. مستقل از الگوهای آب و هوا، سیستم‌های نمک‌زدایی در کمک به کشورها یا شرکت‌ها در دستیابی به نیازهای آبی خود کارآمد هستند.

سیستم های دستگاه آب شیرین کن صنعتی سیستم RO از اسمز معکوس برای تصفیه آلاینده های ناخواسته مانند نمک و مواد معدنی از آب تصفیه نشده استفاده می کنند. این فرآیند از طریق اعمال پمپ های فشار بالا انجام می شود که آب غلیظ را از طریق غشاهای نیمه تراوا که متشکل از منافذ کوچکی است که از عبور ناخالصی ها جلوگیری می کند، وارد می کند. آنچه از سیستم اسمز معکوس حاصل می شود، آب شیرین و تمیزی است که از آلاینده های خود که به طور همزمان تخلیه می شوند، عاری است.

دستگاه آب شیرین کن صنعتی عموماً در کارخانه‌های بزرگ مقیاس استفاده می‌شوند که باید با مسائل نظارتی، بودجه‌ای و عملی برای تولید توزیع آب مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست مقابله کنند. صدها نیروگاه آب شیرین کن در سراسر جهان وجود دارد که مناطق برای فعالیت اقتصادی و تامین آب پاک به آنها وابسته هستند. نمک زدایی به ارائه راه حل هایی ادامه می دهد که ارزش خود را با رعایت معیارهای چالش برانگیز با پاسخ های درخشان و بهره وری ثابت می کند.

دستگاه آب شیرین کن صنعتی برای کاربردهای آب آشامیدنی

دستگاه آب شیرین کن صنعتی یا اسمز معکوس آب دریا (SWRO) یک فرآیند غشای آب شیرین کن اسمز معکوس است که از اوایل دهه 1970 به صورت تجاری مورد استفاده قرار گرفته است. این سیستم‌ها می‌توانند از کارخانه‌های بزرگ نمک‌زدایی گرفته تا دستگاه‌های آب دریا با اندازه کوچک‌تر و ماشین‌های آب آشامیدنی متفاوت باشند. سیستم تصفیه آب دریا یک گذر معمولی از اجزای زیر تشکیل شده است:

ورودی: آب چاه ساحلی

پیش تصفیه: فیلتراسیون و دوز شیمیایی

پمپ فشار بالا: برای رسیدن به فشار مورد نیاز

مجموعه غشا: برای انجام فرآیند نمک زدایی

تنظیم pH: برای تنظیم سطح قلیایی یا اسیدی

ضد عفونی: برای جلوگیری از رشد باکتری یا ارگانیک

شرکت Pure Aqua صدها سیستم نمک‌زدایی اسمز معکوس آب دریا تجاری و صنعتی را با TDS آب خوراک تا 45000 ppm تولید و عرضه کرده است.

ظرفیت دستگاه آب شیرین کن صنعتی قابل تنظیم

آب شیرین کن صنعتی سری SWI ما با ظرفیت‌های 8000 GPD تا 660000 GPD و حداکثر TDS آب خوراک 42000 ppm در دسترس است. ما واحدهای استاندارد سری SWI را ارائه می‌کنیم و همچنین می‌توانیم آن‌ها را متناسب با نیازهای شما در مصرف آب تنظیم کنید. از استراحتگاه پنج ستاره شما تا بزرگترین کارخانه آب شیرین کن جهان در امارات متحده عربی، Pure Aqua آماده و قادر به ارائه بهترین ها در سیستم های آب شیرین کن صنعتی است.

دستگاه‌های نمک‌زدایی Pure Aqua قادر به حذف نمک‌ها و همچنین سایر ناخالصی‌ها مانند باکتری‌ها، قندها، پروتئین‌ها، رنگ‌ها و اجزای دارای وزن مولکولی بیشتر از 150-250 دالتون هستند. Pure Aqua خط کاملی از سیستم‌های نمک‌زدایی اسمز معکوس آب دریا را ارائه می‌کند که همگی با استفاده از مدل‌سازی سه بعدی کامپیوتری و نرم‌افزار طراحی فرآیند پیشرفته برای راه‌حل‌های دقیق و سفارشی‌سازی شده مهندسی شده‌اند.

آیا دستگاه آب شیرین کن مقرون به صرفه است؟

 

ساخت و نگهداری ماشین‌های نمک‌زدایی در مدت زمان طولانی بسیار پرهزینه است. با این حال، پیشرفت‌های اخیر در اجزای تصفیه آب که شامل پیشرفت‌های غشای اسمز معکوس (پس زدن زیاد، هزینه‌های انرژی کم) و دستگاه‌های بازیابی انرژی می‌شود، هزینه‌های مربوط به نیروگاه‌های نمک‌زدایی را بسیار کمتر کرده است. به حدی که ماشین های نمک زدایی در حال حاضر به یک منبع جایگزین مقرون به صرفه برای توزیع آب تبدیل شده اند. به همین دلیل، اکثر دولت های منطقه ای و ایالتی آنها را در برنامه های آبی خود به عنوان ابزاری برای کمک به تحقق اهداف آبی فعلی و آینده گنجانده اند.